14 Şubat’ta unutulmaz deneyim

Bodrum turizminin simge markası Swissôtel Resort Bodrum Beach, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen çiftler için, ihtişam dolu romantik konaklama ve akşam yemeği deneyimi ile birbirinden özel programları bir arada sunuyor.

Swissôtel Resort Bodrum Beach

Bodrum turizminin ve eğlence hayatının simgesi olan Swissôtel Resort Bodrum Beach, bu yıl da Sevgililer Günü’ne özel ayrıcalıklı sürprizler ile çiftlere müzik ve lezzet dolu bir program hazırladı. Ege Denizi’nin büyüleyici manzarası, Bodrum’un kendine özel doğasının modern bir mimariyle harmanlandığı atmosfere sahip Swissôtel Resort Bodrum Beach, misafirlerine sunduğu lüks deneyim ve ayrıcalıklı olanaklarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Gurme Menü ve Canlı Müzik Eşliğinde Romantizm

Swissôtel Resort Bodrum Beach, Cafe Swiss Restaurant’ta hazırladığı damaklarda iz bırakacak özel lezzetleri ve akıllardan silinmeyecek bir Sevgililer Günü programıyla çiftlere romantizm yüklü, çok özel bir gece yaşatacak. Saat 19.00’da özel akşam yemeği servisiyle başlayacak program, gece boyunca devam edecek canlı müzik performansı ile müzik ziyafetine imza atacak. Otelin deneyimli Baş Aşçısı Erol Akayay imzasını taşıyacak olan leziz Sevgililer Günü yemeği ise damaklarda unutulmaz bir tat bırakacak.

Ayrıcalıklı SPA Deneyimi

1700 m² alana konumlanan Pürovel Spa & Sport’ta spa, güzellik ve farklı masaj uygulamalarıyla misafirlerine unutamayacakları deneyimler yaşatan Swissôtel Resort Bodrum Beach, otelde konaklayan misafirlerine bu deneyimi Sevgililer Günü’ne özel yüzde %15 indirimli sunacak.