1912’den ‘Tesadüf’

İlk teklisi “Özür Dilerim”  ile Alternatif sahneye güçlü bir merhaba diyerek kendinden sıkça bahsettiren “M.A.D.” den sonra bu sefer de “Tesadüf” ile dinleyiciyle buluşuyor. Kayıt çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden grup, bundan sonra da kısa aralıklarla şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya devam edecek. Avrupa Müzik/Grow Records etiketiyle yayınlanan şarkı Söz ve müzik Talha Çelik imzasını taşıyor. […]

İlk teklisi “Özür Dilerim”  ile Alternatif sahneye güçlü bir merhaba diyerek kendinden sıkça bahsettiren “M.A.D.” den sonra bu sefer de “Tesadüf” ile dinleyiciyle buluşuyor. Kayıt çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden grup, bundan sonra da kısa aralıklarla şarkılarını sevenleriyle buluşturmaya devam edecek. Avrupa Müzik/Grow Records etiketiyle yayınlanan şarkı Söz ve müzik Talha Çelik imzasını taşıyor.

Zamanın kalmamış gibi!

Zamana karşı obsesif bir ilgi ile yaklaşan şarkı sözleri ve melodik zenginliği ile dinleyicilerinin bir anlık da olsa saatler durmuş gibi hissettirecek gözüküyor.

1912’nin yeni teklisi ‘Tesadüf’ tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, şarkının Emin Akpınar imzalı videosu da  Musicplay Youtube kanalında yayında.