2022’ye Borusan Sanat’tan görkemli veda

Borusan Sanat, eşsiz bir konser ile 2022’ye veda ediyor! Borusan Quartet, 19 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleşecek konserde viyolonsel sanatçısı Camille Thomas’yı ağırlıyor.

borusan sanat

Borusan Quartet’in 2022 yılında vereceği son konserin konuk solisti, Voice of Hope (Umudun Sesi) albümüyle büyük beğeni toplayan, viyolonsel sanatçısı Camille Thomas olacak. “Müziğin, kalbin sınırlarını genişlettiğine inanıyorum, böylelikle her şeyi daha içten hissedebiliyorsunuz. Müzik insan ruhunun güzelliği ve yüceliği konusunda bize umut veriyor” sözleriyle yorumculuğunu güçlendiren duyguları anlatan Thomas, Türkiye’de bulunmayı ve buradaki sanatçı dostlarıyla konser vermeyi çok sevdiğini de sıkça dile getiriyor. 19 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleşecek bu konser öncesinde, Aydın Büke ve Serhan Bali keyifli sohbetleriyle Fuaye alanında müzikseverleri karşılayacak.

2023 yılı itibarıyla konserler Borusan Klasik’te canlı yayında

Müzikseverler, BİFO’nun Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ve Borusan Quartet’in Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası’nda gerçekleştirdiği tüm konserleri Borusan Sanat’ın çevrimiçi radyosu Borusan Klasik’ten canlı olarak dinleyebilecek.

BORUSAN QUARTET & CAMILLE THOMAS 

19 ARALIK 2022 PZT 20.00

KADIKÖY SÜREYYA OPERASI

BORUSAN QUARTET

CAMILLE THOMAS viyolonsel

  • AYDIN BÜKE ve SERHAN BALİ ile konser öncesi söyleşi
  • 19.00-19.30, Üst Kat / Süreyya Operası
  • ŞOSTAKOVİÇ Yaylı Çalgılar Dörtlüsü no.3, Fa Majör, op.73
  • SCHUBERT Yaylı Çalgılar Beşlisi, Do Majör, D.956