90’ların efsaneleri YBY Woods’ta

İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods; Türk pop müziğinin efsane müzisyenlerini 90’lar Pop-Fest’te müzikseverlerle buluşturuyor.

90lar-yby-woods

Burak Kut, Mansur Ark, Grup Vitamin, Ragga Oktay, Çelik, Yonca Evcimik ve Dj Hakan Küfündür, 26 Ağustos Cumartesi akşamı YBY Woods’ta 90’ların efsaneleşmiş şarkıları için bir araya geliyor.

Türkçe pop müziğe birbirinden unutulmaz şarkılar armağan eden 90’ların yıldız isimleri, YBY Woods’un orman içerisindeki büyüleyici sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. Burak Kut, Çelik, Yonca Evcimik,  Mansur Ark, Grup Vitamin, Ragga Oktay ve Dj Hakan Küfündür 90’lı yılların şarkılarıyla büyüleyici bir akşama imza atacak.

Benimle Oynama, Ateşteyim, Abone, İsmail, Sana Demedim Mi?, Çukulata Kız ve hayranlıkla dinlenen 90’ların pek çok efsane şarkısı müzikseverlere nostalji yaşatmaya hazırlanıyor.

26 Ağustos Cumartesi akşamı Kemerburgaz Kent Ormanındaki İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’da gerçekleşecek 90’lar Pop-Fest biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.