Adamlar yeniden KüçükÇiftlik Park’ta

Türkçe sözlü alternatif rock müziğin aranan gruplarından Adamlar, 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock için 5 Kasım’da bir kez daha KüçükÇiftlik Park sahnesinde.

Farklı tarzları aynı potada başarıyla eriten Adamlar, ifade arayışının peşindeki güçlü şarkı sözleri ve elektronik dokunuşlarla zenginleşen melodileriyle müzik dünyasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor.

14 yıldır rock müziğin kalesi haline gelen KüçükÇiftlik Park, rock müzik dünyasının biletleri en hızlı tükenen konser serisi 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konserleri kapsamında 5 Kasım Cumartesi akşamı gerçekleşecek Adamlar ile yaz sezonuna veda ediyor. Mayıs 2022’de serinin açılış konserini gerçekleştiren Adamlar, yoğun istek üzerine bir kez daha KüçükÇiftlik Park sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Alternatif müziğin son dönemdeki en iyi gruplarından Adamlar, 2013’ten bu yana hip-hoptan uzun havaya, tangodan rock müziğin en damar hallerine ve oradan da elektronik müziğe farklı janraları başarıyla harmanlayan Türkçe sözlü müzik üretiyor. Tolga Akdoğan (vokal ve elektrik gitar), Bartu Özbatur (davul), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar) ve Berat İşçioğlu’dan (bas gitar) oluşan grup Eski Dostum Tankla Gelmiş isimli ilk albümlerini 2014’te, Rüyalarda Buruşmuşuz adlı ikinci albümlerini 2016’da, üçüncü stüdyo albümleri Dünya Günlükleri’ni ise 2019’da yayımladı. Uzun süren sessizliklerini, 2021 yılının sonunda dört şarkıdan oluşan Harekete Kimse Mâni Olamaz. Part1 adlı EP ile bozan Adamlar, başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor.

KüçükÇiftlik Park’ta, Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla gerçekleşecek konserin biletleri Biletix’te!