‘Araba S.O.S.’ 10. sezonuyla National Geographic’te

En sevilen belgesel serilerden olan ve insanların araba rüyalarını gerçekleştiren “Araba S.O.S.” 10. sezonuyla 5 Mayıs’tan itibaren her perşembe akşamı saat 22.00’de National Geographic ekranlarına geri dönüyor.

Araba S.O.S 10. sezonuna, nadir görülen bir kan kanserine yakalanması sebebiyle çok sevdiği arabasını artık tamir edemediğini fark eden Gerry’nin, bir zamanlar gururu ve sevinci olan bir Fiat Uno Turbo için yaptığı inanılmaz tasarımıyla başlıyor. Araba sahiplerinin hayallerini gerçeğe taşıyan birbirinden dikkat çekici 10 araba restorasyon hikayesinin yer aldığı belgesel serisine, David Beckham, Sir Paul McCartney, Bryan Robson ve Wes Brown gibi Manchester United efsaneleri de dahil oluyor.

Fuzz Townshend ve Tim Shaw, sahipleri tarafından oldukça değer verilen eski otomobilleri görkemli günlerine kavuşturmak için kolları sıvarken bir yandan da zamana karşı yarışıyorlar. Finalde ise otomobil sahibini büyük bir sürpriz bekliyor.

Her bölümünde farklı bir araba restorasyon hikayesinin yer aldığı belgesel seri “Araba S.O.S.”, 5 Mayıs’tan itibaren her perşembe akşamı saat 22.00’de National Geographic’te.

Bilimin, keşfin ve hikâye anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir süredir dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic’in birbirinden iddialı yapımlarını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izleyebilirsiniz.