Argos in Cappadocia’da Yeni Türkü rüzgarı

Argos in Cappadocia, yaz ayları boyunca düzenlediği konserlerle tarih ve doğayı müzik ile bir araya getiriyor. Güvercinlik Vadisi’nin kalbinden tüm Kapadokya’ya yayılacak eğlence ve müzik dolu bir atmosferde 22 Temmuz’da Yeni Türkü ve 26 Ağustos’ta Evrencan Gündüz sahne alacak.

Argos in Cappadocia

Bulunduğu bölgenin benzersiz dokusunda unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan Argos in Cappadocia, ev sahipliği yaptığı kültür sanat programlarıyla ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Otel içerisinde yer alan Vadi Sahnesi’nde, birbirinden özel sanatçıları ağırlayacak “Argos Akustik Geceleri” açık hava yaz konser serilerinde Yeni Türkü ve Evrencan Gündüz Volkswagen sponsorluğunda sanatseverlerle buluşacak.

Geleneksel Türk müziğine kattığı modern dokunuşlarla zamansız müziğin ismi Yeni Türkü, 22 Temmuz’dayıldızların altında en unutulmaz ve dilllerden düşmeyen  şarkılarını  Vadi Sahnesi’nde seslendirecek.

Repertuarında birçok farklı müzik türüne yer veren, son dönemin en sevilen sanatçılarından Evrencan Gündüz26 Ağustos’ta Vadi Sahnesi’nde en güzel şarkılarıyla müzikseverlere yıldızların altında unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak.

İçinden köy geçen otel olarak anılan benzersiz hikâyesi ile misafirlerine Kapadokya içerisinde farklı bir Kapadokya deneyimi sunan Argos in Cappadocia, misafirlerini müzik ve sanatın eşlik ettiği bir yaz mevsim hikâyesini  yaşamaya davet ediyor.

Gökyüzünü kucaklayan manzarası ile yemyeşil bir alanda konumlanan Vadi’de benzersiz bir müzikdeneyimi yaşamak isteyenler yerlerini şimdiden ayırtabilir.