Audi’den ‘Bir Yolunu Bul’ projesi

Audi Türkiye, ‘Bir Yolunu Bul’ dediği yeni video projesiyle Türkiye’nin tarihi ve kültürü ile öne çıkan şehirlerini farklı yaşam tarzları ile buluşturuyor. Audi, Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehirleriyle, birbirinden farklı hayat hikayelerini bir araya getiriyor.  ‘Bir Yolunu Bul’ sloganı ile gerçekleştirilen projede Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Gaziantep, Kapadokya ve Adana’nın eşsiz tarihi atmosferlerinde […]

Audi Türkiye, ‘Bir Yolunu Bul’ dediği yeni video projesiyle Türkiye’nin tarihi ve kültürü ile öne çıkan şehirlerini farklı yaşam tarzları ile buluşturuyor.

Audi, Türkiye’nin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan şehirleriyle, birbirinden farklı hayat hikayelerini bir araya getiriyor. 

‘Bir Yolunu Bul’ sloganı ile gerçekleştirilen projede Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Gaziantep, Kapadokya ve Adana’nın eşsiz tarihi atmosferlerinde spor, sanat, moda gibi farklı alanlarında çalışan isimlerin sıra dışı hikayeleri anlatılıyor.

Farklı yaşamanın bir yolunu arayan ve farklı hayat tarzları olan isimlerin hikayelerinin paylaşıldığı videoların her biri ilhamını Audi’nin felsefesinde de yer alan ‘mükemmellik’, ‘inovasyon’, ‘büyüleyici’, ‘tutkulu’, ‘modern’ ve ‘duygusal estetik’ten alıyor.

‘Bir Yolunu Bul’ video serisinin ilki ‘tutkulu’… 

 www.audi.com.tr ve Audi Youtube sayfasında yayına giren video serisinin ilki, Şanlıurfa şehrinin büyüleyici atmosferinde geçiyor. Videoda Balıklı Göl, Göbeklitepe, Bazda Mağaraları ve Kümbet Evleri yolculuğunda Spor Eğitmeni ve Sağlıklı Yaşam Koçu Gökçen Arıkan ‘Kendini Keşfetmenin Bir Yolunu Bul’ diyor. Arıkan’a bu arayışında Audi Q3 Sportback modeli eşlik ediyor.   

Piyanist Emir Ersoy, Yazar Kemal Kaya, Tasarımcı Ege İşlekel, Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Arıkan, İş İnsanı İrem Baltepe’nin sıra dışı hikayelerinin yer alacağı video serisi her hafta Audi.com.tr ve Youtube sayfalarında yayına girecek.