‘Babamın Ceketi’ 16 Aralık’ta Bursa’da

Yeşim Salkım beyazperdede ve dizilerde gösterdiği güçlü oyunculuk performansını, bu sefer tiyatro sahnesine taşıdı. Başarılı oyuncu ‘Babamın Ceketi’ oyunuyla 16 Aralık’ta Bursa’da sahne alacak.

yeşim salkım

20 yıldan fazla süredir sahnede şarkı söyleyen, albümler yayımlayan ve gençlere destek olan Salkım, gönlünü kaptırdığı oyunculuk serüvenini tiyatro sahnesi üstünde sergilemek için 3 aydan beri hazırlandı.

Gerçek bir baba kız hikayesini yazan ve yöneten Yeşim Salkım, kendi hayatını gözler önüne sermeye Ankara Cüneyt Gökçer sahnesinde başladıktan sonra 16 Aralık’ta Bursa’da sevenleri ile buluşuyor. Biraz gülmek, biraz ağlamak, biraz düşünmek ve tiyatro, sanat için yola çıkan Salkım, Ned Yapım ile bu projeyi hayata geçirdi.

Gerçek bir baba kız hikayesini, yaşananları, duygu dozu yüksek anlatan oyunun ilk gösterisinin kapalı gişe olması ve büyük yankı uyandırması üzerine Amerika, İsviçre, Almanya’dan gelen teklifleri değerlendiren Yeşim Salkım, Mart ayında tek kişilik gösterisini buralarda da sahneleyecek.