‘Back to Colors’ sergisi Maximum Uniq Hall’da

Eserleri dünyanın çeşitli ülkelerinde sanatseverlerin koleksiyonlarında bulunan Beygü Gökçin’in BACK TO COLORS sergisi, BKM’nin ev sahipliğinde 8 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında Maximum Uniq Hall’da sanatseverler ile buluşacak

back to colors

Sanatseverlerin renklerin dans ettiği büyülü bir dünyada yolculuğa çıkacağı, Beygü Gökçin’in Back to Colors adlı sergisi, BKM’nin ev sahipliğinde 8 Şubat itibariyle 1 ay boyunca Maximum Uniq Hall’da.

Beygü Gökçin’in yapıtları; Viyana, Münih, Brüksel, Paris, Londra, Atina, Melbourne, Bakü, Florida Kıbrıs, Florida, New York, Stockholm, Senagal, İstanbul, Ankara, İzmir gibi dünyanın çeşitli yerlerinde sanatseverlerin özel koleksiyonlarında bulunuyor. Sanatçının ayrıca Başkan Barack Obama ve ailesine hediye ettiği bir resmi (2010) şu anda ABD Ulusal Arşivi’nde, Yunanistan’ın eski başbakanı Yorgo Papandreu’ya (2001) hediye ettiği bir başka eseri de Yunan hükümetinin özel koleksiyonunda yer almaktadır.

Beygü Gökçin’in Maximum Uniq Hall Fuaye alanında 8 Şubat’ta ziyaretçilerine kapılarını açacak olan BACK TO COLOR adlı sergisi, 8 Mart 2023 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.