Birkan Nasuhoğlu’ndan ilk solo albüm

Birkan Nasuhoğlu’nun ilk solo albümü “ne çok şey birikti içimde” söz ve müziği sanatçıya ait 6 parçadan oluşuyor.

Albümün çıkış parçası olan ‘Bir Masaldık Sadece’; beklenmedik anda yaşanan, karşı konmaya çalışılsa da başarılamayan ve kabullenilen bir aşkın hikayesini anlatıyor. Parçada Nasuhoğlu’na albümdeki diğer parçalarda da olduğu gibi akustik gitarı eşlik ediyor.

Birkan Nasuhoğlu Hakkında

Birkan Nasuhoğlu, 2017 yılında yayınladığı Varsa Yoksa parçasıyla başladığı solo  kariyerinde ‘folk’ müziğinden izler taşıyan güçlü şarkı sözleri ve besteleriyle ön plana çıktı. Bi’Fazla, Anlat Ona, Diken gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan parçaların sahibi olan müzisyen; Gökhan Türkmen, Nova Norda, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi başarılı müzisyenlerle ortak çalışmalar yayınladı. Nasuhoğlu, şarkı sözlerinde olduğu gibi kayıt sürecinde de müziğinin
olabildiğince samimi ve yalın olmasına özen gösteriyor.

Üç yıllık bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelerek dört yeni single yayınlayan Yedinci Ev grubunun da vokali ve aynı zamanda tüm parçalarının söz ve bestecisi olan müzisyenin ilk solo albümü ne çok şey birikti içimde 11 Mart’ta tüm dijital müzik servislerinde yayında olacak.