‘BÖRÜ 2039’un son üç bölümü 10 Mart’ta BluTV’de

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV imzasıyla hayata geçen bilim kurgu dizisi ‘BÖRÜ 2039’un merakla beklenen son üç bölümünün yayın tarihi belli oldu. Yeni bölümleri 10 Mart’ta izleyiciyle buluşacak dizinin son üç bölümü için özel bir tanıtım da yayınlandı. BluTV’nin distopik hikayesiyle dikkat çeken dizisi ‘BÖRÜ 2039’, yayınlandığı günden itibaren çok ses getirdi ve sezonun […]

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV imzasıyla hayata geçen bilim kurgu dizisi ‘BÖRÜ 2039’un merakla beklenen son üç bölümünün yayın tarihi belli oldu. Yeni bölümleri 10 Mart’ta izleyiciyle buluşacak dizinin son üç bölümü için özel bir tanıtım da yayınlandı.

BluTV’nin distopik hikayesiyle dikkat çeken dizisi ‘BÖRÜ 2039’, yayınlandığı günden itibaren çok ses getirdi ve sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri oldu. Etkileyici görsel dünyasıyla daha önce yapılmamışı yaparak çarpıcı bir gelecek tasviri sunan ‘BÖRÜ 2039’, ilk üç bölümüyle hayranlık uyandırırken, takipçileri tarafından sabırsızlıkla beklenen dizinin son üç bölümünün yayın tarihi belli oldu. ‘BÖRÜ 2039’, 10 Mart’ta tüm bölümleriyle BluTV’de yayında olacak.

Serinin yaratıcısı Alper Çağlar’ın yapımcılığını Doruk Acar ile beraber yürüttüğü ‘BÖRÜ 2039’ gelecek kehanetleriyle de konuşulmaya devam edecek. Yapay zekadan paralel evrenlere uzanan bir yelpazede birçok konuya temas eden dizinin dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinde intikam ateşiyle yanan Kemal Boratav’ın, inine giren ve imha etmeye and içtiği Halcyon ile mücadelesi ekrana gelecek. Yayınlanan teaser’da hayranlarının merakla beklediği Turan Kara’nın (Emir Benderlioğlu) görüntüsü heyecanı zirveye taşıdı.

 Çarpıcı hikayesi ve gelecek öngörüleri v ile yepyeni bir dünyanın kapısını aralayan ‘BÖRÜ 2039’un oyuncu kadrosunda Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV’yle buluştuğu; Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenliklerini üstlendiği ‘BÖRÜ 2039’; İmha, Dijital Çağda Analog Adam ve Sentetik Tanrı bölümleriyle 10 Mart’ta  BluTV’de!