Charlotte Cardin bir kez daha Zorlu PSM’de

Charlotte Cardin, 30 Eylül 2023’te %100 Müzik katkılarıyla ‘’99 Nights Tour’’ kapsamında gerçekleştireceği konserle İstanbul’daki sevenleriyle tekrar buluşmaya hazırlanıyor.

Charlotte Cardin zorlu psm

Dinleyiciyi yumuşak sesi, duygusal şarkıları ve dokunaklı melodileriyle yakalayan, indie pop, elektropop ve caz türlerini bir araya getiren, şarkılarının çoğunda kendi imzası bulunan Charlotte Cardin, 30 Eylül 2023’te %100 Müzik katkılarıyla ‘’99 Nights Tour’’ kapsamında İstanbul’daki sevenlerine bir kez daha unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Main Girl”, “Dirty Dirty”, “Passive Agressive”, “Good Girl” gibi günümüzün indie pop dünyasında hitleşen parçalarıyla hayran kitlesini günden güne genişleten Cardin, 2018 yılında Juno Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı’ ve ‘Yılın En İyi Şarkı Yazarı’ ödüllerine layık görülerek başarısına başarı kattı. 2023 yılında çıkardığı 4 parçalık albümü 99 Nights ile ilgi odağı olmayı başaran sanatçının yeni albümünde yer alan ‘Confetti’’ve ‘’Looping’’ parçaları çıktığı günden itibaren milyonlarca dinleyice ulaştı.

Soul-pop, indie electronica, R&B, caz gibi birden fazla müzik türünden ilham alan ve son yılların uluslararası müzik sahnesinde önemli bir yer edinen Charlotte Cardin, 30 Eylül 2023’te %100 Müzik katkılarıyla ’99 Nights Tour’’ kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne konuk olacak.

Charlotte Cardin ‘’99 Nights Tour’’ presented by %100 Müzik konserinin biletleri konserinin biletleri passo.com.tr’de!

Bilet Fiyatları:

Ön Satış – 2. Dönem : 363,00₺