Cihangir, “Semtlere +1 Yeşil” ile yeşile bürünüyor

Şehir hayatının temposunu azıcık yavaşlatıp, zamana +1 ekleyen ve keyif almak için koşuşturmaya ara vermek isteyenler için Cihangir, “Semtlere +1 Yeşil” ile yeşile boyanmaya hazırlanıyor.

 “Semtlere +1 Yeşil” programındaki atölyeler, söyleşiler, gastronomi buluşmaları ve gizli partilerle katılımcılarını hem keyfe ve eğlenceye hem de ağaçlandırmaya +1 olmaya davet ediyor. 1-7 Ağustos tarihleri arasında Cihangir’de olacakların semti yemyeşil görmesine çok az kaldı.
Semtlere +1 Yeşil’le, 1-7 Ağustos tarihleri arasında şehrin en keyifli semti Cihangir’de keşif, gastronomi, eğlence dolu bir yeşil yolculuk için hazır olun!…
Cihangir’i birbirinden farklı etkinlikle yeşile boyayacak Semtlere +1 Yeşil, semtin çeşitli yerlerindeki yeşil yolculuğuna 1 Ağustos günü başlıyor. Proje tanıtım filminde İbrahim Selim’in yer aldığı Semtlere +1 Yeşil’de, “Tabiatı Özel Buluşmalar” kapsamında Ahmet Mümtaz Taylan & Levent Erden ile “Cihangir Kafası” , Sezgi Olgaç ile “Dünyayla dost bir gezgin olmak mümkün mü?” söyleşilerine, Eray Özer ve Özgür Mumcu ile “Cihangir’de Yeni Haller” podcast kaydının yapıldığı söyleşiye,  Art Stage Tattoo Gallery ve 3rd Culture’da pop-up partilere ek birden fazla atölyeye katılmak isteyenleri Cihangir’de keyifli bir hafta bekliyor.

Cihangir’de bitkilerle müzik yapılacak!
Selim Siyami Sümer ile “Music with Plants” konseptiyle bitkilerle müzik performansı, Planthom ile bitki atölyesi ve Eco Print atölyesiyle farklı baskı tekniği öğreneceğimiz kapsamlı Semtlere +1 Yeşil etkinliği, 1-7 Ağustos arasında Cihangir’de! Kaçırmak istemeyenler, detaylı programa @artibir hesabından ulaşabilir!