CSO Ada Ankara baharı Balkan müzikleriyle karşılıyor

CSO Ada Ankara Balkan Müziğinin efsane isimlerinden Fanfare Ciocărlia “Hıdırellez Konseri” ile bahara yakışır şekilde renkli ve eğlenceli bir konsere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dünya Müziği Serisi kapsamında 6 Mayıs’ta CSO Ada Ankara dinleyicisiyle buluşacak olan konser olağanüstü ritimleriyle Ankaralılara unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Balkan üflemeli müziklerini caz, pop ve rock tınılarıyla harmanlama konusundaki benzersiz yetenekleri ve punktan klasiğe uzanan müzikleri ile 25. yıl dönümünü yeni albümüyle kutlayan Fanfare Ciocărlia grubu 6 Mayıs’ta CSO Ada Ankara’da bahar havası estirecek. Yirmi beş yıl boyunca binlerce gösteri ve dokuz stüdyo albümünden sonra “It Wasn’t Hard To Love You” albümleri ile tepe noktalarına ulaşan Fanfare Ciocărlia grubu, Doğu Avrupa nefesli müziğinin neşeli gücünü müzikseverlerle buluşturacağı eşsiz bir konsere imza atacak.

Bilet Fiyatları:

  • 1. Kategori: 200 TL
  • 2. Kategori: 175 TL
  • 3. Kategori: 150 TL
  • 4. Kategori: 125 TL

Detaylı bilgi için; “csoadaankara.ktb.gov.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz. Biletler; “biletinial.com” adresi, “SanatCepte” uygulaması ve CSO ADA ANKARA fuaye alanındaki Biletinial gişesi üzerinden temin edilebilir.