Dino Merlin’den yeni şarkı

Bosna Hersekli ünlü sanatçı Dino Merlin yeni parçasıyla sevenlerinin karşısına çıktı.

Saraybosna, Bosna Hersekli ülkemizde de çok sevilen usta yorumcu Dino Merlin, Balkanların en sevilen ve albümleri en çok satan sanatçısı. 
Sanatçı yepyeni şarkısı ‘Krive Karte’yi yayınladı.’Kako da ti Kazem’ adında bir de  alternatif versiyonu bulunan şarkı, bir özür hikayesi. Dino Merlin şarkıyı şu sözlerle anlatıyor:
 
‘Hayat zaman zaman yanlış kartlar dağıtır. Ancak çoğu zaman açık kalplerle, yeniden üretip, kurarız. Bu şarkı ile benim için çok önemli birinden özür diliyorum’
 
Onlarca yıllık kariyerinde kırılmadık rekor bırakmayan, ödüllü sanatçı ismini, 1983 yılında kurduğu ve solistliğini üstlendiği pop rock grubu Merlin’den alıyor. Kariyeri boyunca Mustafa Sandal, Hüsnü Şenlendirici, Kempa Orkestra, Ozan Bayraşa gibi Türk sanatçılar ile de çalışan Dino Merlin, bugüne kadar 3 kez ülkesi Bosna Hersek’i Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etti.
 
Dino Merlin’in sosyal medya, dijital müzik platformları ve youtube’da 500.000’den fazla abonesi var ve toplam ziyaretçi sayısı 600 milyondan fazla.