‘Dün, Bugün ve Yarın’ sergisi 19 Mayıs’ta başladı

Zorlu PSM ve DG Art iş birliğindeki ‘’Dün, Bugün ve Yarın’’ sergisi Cumhuriyet’in 100. yılında Cumhuriyet’in kazanımlarına farklı dönemlerde tanıklık etmiş üç sanatçıyı bir araya getiriyor.

dün bugün yarın

Ressam Devrim Erbil, heykeltıraş Beste Alperat ve grafiti sanatçısı Mr.Besk’in eserleriyle Cumhuriyet’in kazanımlarını odağına alarak oluşturulan toplam 35 eserden oluşan özel sergi 19 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Zorlu PSM Meydan Fuaye’de ziyaret edilebilecek.

Zorlu PSM, DG Art küratörlüğünde Devrim Erbil, Beste Alperat ve Mr. Besk’i bir araya getirerek oluşturduğu özel sergiyi 19 Mayıs – 4 Haziran 2023 tarihleri arasında ziyaretçilerle buluşturacak. Uygar bir yaşam arzusunu ve İstanbul’u eserlerine yansıtan Devrim Erbil, Cumhuriyet tarihinin en önemli kazanımlarından kadın haklarına odaklanan heykeltıraş Beste Alperat ve ülkemizin asırlardır eski efsanelere, fermanlara, hikayelere konu olmuş lale çiçeği motifleriyle genç kuşağın yenilikçi ismi Mr. Besk’in eserleriyle ‘’Dün, Bugün ve Yarın’’ sergisi ücretsiz olarak 19 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Zorlu PSM Meydan Fuaye’de ziyaret edilebilecek.