Efsane isimler KüçükÇiftlik Park’ta sahneye çıkacak

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park, uzun bir aradan sonra güzel günlere dönüşümüzü 7 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile müjdeliyor! Sahnede Goran Bregoviç Wedding & Funeral Band, Shantel, BaBa ZuLa ve Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası’nın olacağı festivalde İstanbullular gün boyu dans edecek, dostlarıyla kavuşacak ve dev mangallarda pişirilen lezzetlere doyacak. Baharın gelişini, tekrar bir arada olmayı kutlayacağımız “İstanbul’da Bahar”, yeniden yaşanacak unutulmaz günlerin başlangıç şöleni olacak.

KüçükÇiftlik Park, tüm İstanbulluları baharı iyi dileklerle karşılamaya davet ediyor. Uzun bir aradan sonra bir arada dans ederek adeta hayata döneceğimiz “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da gün boyu sürecek müziğin yanı sıra dev panayır ortamında enfes mangal lezzetleriyle bir şölen yaşanacak. Unutulmaz anlarla eğlence tutkunlarının hafızalarına kazınacak ve temponun hiç düşmeyeceği festivalde, Balkan müziği denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Goran Bregoviç ve orkestrası sevilen şarkılarıyla İstanbulluları coşturacak. Festivalde KüçükÇiftlik Park sahnesini ayrıca, DJ setiyle Shantel ve dünya festivallerinin de gediklisi haline gelen, sevilen şarkılarıyla ritmi hiç düşürmeyen BaBa ZuLa ile Ahırkapı Büyük Roman Orkestrası yüzdeyüz müzikle renklendirecek.

URU organizasyonuyla 7 Mayıs 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın biletleri Biletix’te!