Elektronik müzik rüzgarı CSO Ada Ankara’da esecek

CSO ADA ANKARA Elektronik Alternatif Müzik Serisi kapsamında elektronik müzik alanında öne çıkan isimlerden biri olan Akın Sevgör’e yer veriyor.

akın sevgör

Son yıllarda durdurulamaz bir büyüme yaşanan elektronik müzik sahnesinde adından sıkça söz ettiren Akın Sevgör, 18 Ocak’ta CSO ADA ANKARA’da uzun zaman sonra ilk kez Ankaralı dinleyenleri ile buluşacak.

Elektronik müzikte ‘yeni klasik’ olarak adlandırılan tarzın ülkemizdeki önde gelen ismi Akın Sevgör; ustalıkla tasarlanmış piyano ve yaylılar ile bezenmiş elektronik altyapılarıyla dinleyicilerini klasik ile modern arasında bir yolculuğa çıkaracak. İlk albümü ArsNova’yı Şubat 2016’da çıkaran ve 2017’de yayınlanan internet dizisi “Fi”nin orijinal müziklerini de besteleyen sanatçı; basit bir varoluşçu endişenin tersyüz edilmesinden yola çıkan son albümü Formation’u ilk kez Ankaralı dinleyicileriyle buluşturacak.

Başarılı sanatçıya sıra dışı programında kemanda Çağlar Haznedaroğlu, viyolada Öykü Koçoğlu ve viyolonselde Erman İmayhan eşlik edecek.

Bilet Fiyatları:

  • 1. Kategori: 100 TL
  • 2. Kategori: 75 TL

Detaylı bilgi için; “csoadaankara.ktb.gov.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Biletler; “biletinial.com” adresi, “SanatCepte” uygulaması ve CSO ADA ANKARA fuaye alanındaki Biletinial gişesi üzerinden temin edilebilir.