‘Esrarengiz’ raflardaki yerini aldı

“Kimse Fahişe Doğmaz”’ ı yazan yazar Dr. Banu Yüksel’in, Mitoman hukukçu bir kadının, yazarın da birebir kendi yaşamış olduğu hikayesini anlattığı 3. kitabı “Esrarengiz” ve parçası ve kitapla eş zamanlı çıkan “Mitoman çıktı

2019 yılında çocuk yaşlarda ebeveynlerin davranış biçimlerinden oluşan travmalarını ileri ki yaşlarda ki toksik ilişki sürdürme biçimine dönüşmesini konu alan “Derinden” kitabı   ve   2021 yılında konsomatrislik yapan    kadınların  hayat gerçekliklerini konu alan sansasyonel kitabı “Kimse Fahişe Doğmaz”’ ı  yazan  Dr. Banu Yüksel, 3. Kitabı “Esrarengiz” ve şarkısı “Mitoman” ile yazarlık serüvenine  devam ediyor.

Kitap, aykırı davranışları ile çıkar sağlamaya çalışan, ona inanan ve güvenen müvekkilerini  sanki “varmış, olmuş” gibi  kandıran, travmalarını ruhunda fazlası ile barındıran, artık kontrol edilemeyen yalanları ile önce kendini sonra etrafındaki en yakınlarını bile kandıran,  gerçek birebir yaşanmış hayat hikayesinin karakteri  avukat Azra’ nın   yalanlarını   ve vahim sonunu gözler önüne seriyor.