Gaye Su Akyol’un yeni abümü ‘Anadolu Ejderi’ Spotify Storylines’ta

Spotify’ın sanatçılar ve hayranları arasındaki bağı her zamankinden daha fazla güçlendiren özelliği Storylines, Türkiye’deki müzikseverlerle buluşuyor.

gaye su akyol Spotify Storylines

Spotify Storylines, ilk kez, Gaye Su Akyol’un dördüncü stüdyo albümü “Anadolu Ejderi” ile kullanıcılara sunuluyor.

Sanatçıların, şarkılarına dair yaratıcı süreçlerini ve anlatmak istedikleri hikayelerini dinleyicileriyle Spotify üzerinden buluşturmasını sağlayan interaktif ve paylaşılabilir bir deneyim olan Spotify Storylines, bugün Gaye Su Akyol’un yeni albümüyle Türkiye’deki kullanıcılara sunuluyor.

Spotify Storylines nedir?

Sanatçıların seçtikleri görseller ve vurgulamak istedikleri metinlerle oluşturulan Storylines ekranları, sanatçılara kendi bakış açılarını ve hikayelerini dinleyicilere doğrudan ulaştırma özgürlüğü sunarken, dinleyicilere de sanatçıların iç dünyaları ve eserleriyle ilgili daha fazla fikir sahibi olma imkanı veriyor. Kullanıcı deneyimini maksimuma ulaştırma odağı ile sosyal medya hikayeleri formatında geliştirilen Storylines’ı kullanan dinleyiciler, hikayeler arasında kendi hızlarında gezinebiliyor.

Gaye Su Akyol, müzik dünyasında kadın eşitliğini güçlendirmeyi hedefleyen Spotify’ın müzik programı EQUAL kapsamında Kasım ayında New York Times Square’de boy göstermişti.