Gençler Şanışer & Sokrat St ile coşacak

Akbank’ın bu sene 8’incisini gerçekleştirdiği ve gençlerin gönüllülükle tanışmalarına imkân yaratan “Şehrin İyi Hali” projesi kapsamında Şanışer&Sokrat St, 13 Kasım Pazar günü Water Garden Ataşehir’in içinde yer alan JJ Arena’da bir konser verecek.

şehrin iyi hali

Gönüllülük etkinliklerine dâhil olan gençlerin fiziksel olarak katılabileceği konseri, jojo.liveda ise online olarak tüm gençler izleyebilecek.

Akbank’ın bu sene 8incisini gerçekleştirdiği Şehrin İyi Hali projesi kapsamında 2 bin genç, 13 sivil toplum kuruluşu iş birliğiyle gönüllülük etkinliklerine katıldı.

İyilik hareketine katılıp gönülülük sertifikasını alacak gençler, müziği ana akım anlatılarından ibaret görmeyi reddeden Şanışer ve sanat anlayışını ‘Vicdan’ temeline oturtan Sokrat St’nin Water Garden Ataşehir’in içinde yer alan JJ Arenada vereceği konserde eğlenme imkânı bulacak.

13 Kasım Pazar günü saat 20.30da başlayacak konseri jojo.live/akbank linkinden tüm gençler de ücretsiz ve online olarak izleyebilecek.

Şanışer& Sokrat St de ŞİH etkinliğine katıldı 

Gençlerin STKlar aracılığıyla gönüllülükle tanışmalarına imkan yaratan Şehrin İyi Hali projesi kapsamında Şanışer ve Sokrat St de gönüllü gençlerle birlikte İzmir’de kıyı temizliği yaparak projede etkin rol oynadılar.