Harry Potter severler YBY Woods Açık Hava Sineması’nda buluşuyor

YBY Woods ‘Ormanda Sinema’ etkinlikleri çerçevesinde hem kitap serisiyle hem filmleriyle tüm dünyayı etkisi altına alan Harry Potter için konsept film gösterimi düzenliyor.

harry potter yby woods

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, sinemaseverler için Ormanda Sinema etkinlikleri düzenliyor. Açık hava sinemasını dünya standartlarında deneyimlerle sunan YBY Woods, başta Harry Potter olmak üzere Ron Weasley, Lord Voldemort, Albus Dumbledore, Profesör Quirell ve tüm film karakterlerini 17 Temmuz Çarşamba akşamıHarry Potter ve Felsefe Taşı filmi ile beyaz perdeye taşıyor.

Kitaplarıyla ve filmleriyle tüm dünyayı etkisi altına alan, her yaştan insanı kendine hayran bırakan Harry Potter’in büyülü dünyasının kapıları, yıldızların altında Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz havasında açılıyor. Serinin ilk filmi olan Harry Potter ve Felsefe Taşı için hazırlanan konsept film gösteriminde dileyenler kendi içeceklerini de yanında getirebiliyor. Kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta misafirlerini keyifli aktiviteler ve Harry Potter hayranları için sürprizler bekliyor. Ücretsiz patlamış mısırın da dahil olduğu etkinliğin biletlerine Biletixpasso.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.