huner’den yeni şarkı: Gelen Giden Olmadı

R&B sahnesinin çizgisini bozmadan devam eden ismi huner, yeni şarkısı “Gelen Giden Olmadı” ile 15 Mart’ta Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital kanallarda dinleyicisiyle buluştu.

Solo kariyerine başladığı 2021 yılından beri “chilled R&B” diye tanımlayabileceğimiz tarzındaki üretimlerine devam eden huner, “Gelen Giden Olmadı” teklisinde yine janralara bağlı kalmadan müziğini ölümsüzleştirmenin bir yolunu bulmuş gibi.

Funk gitar ve synth bass’a ek olarak, daha dark diyebileceğimiz synth padleri kullandığı bu şarkıda sanatçı, bu janra-bükücü altyapıyı akılda kalıcı R&B melodilerle eşleştiren sözlerle taçlandırıyor.

Söz yazımında ülkemizin genç yeteneklerinden Bade’yle işbirliği yaptığı Gelen Giden Olmadı’nın prodüksiyonunda ise Ozan Kınasakal’ı görüyoruz.

Travmatik iç hesaplaşmaların, varoluşsal krizlerin, aynılaşmanın ve monotonluğun ve nihai yalnızlığın paradoksunda sıkışmış hislerle yazılmış bu parça, hareketli altyapısıyla sizleri chillendirirken aynı zamanda her sözünde kendi deneyimlerinizden bir parça bulmanıza vesile oluyor.

huner, uzun bir aradan sonra yeni bir kliple çıkışının hikayesini destekliyor.

Gelen Giden Olmadı’ya çektiği yaratıcı kliple şarkıyı dinlerken hissettiğimiz arada kalmışlığı gece-gündüz, temiz-kirli, aydınlık-karanlık zıtlıklarıyla yansıtmaya çalışıyor.