İstanbul Vortex partilere yeni bir soluk getiriyor

Müzikseverleri AC/DC, Metallica, Nirvana gibi isimlerin yanı sıra House of Pain, Moby, Empire of the Sun, Robyn gibi efsane müzisyen ve grupların kült şarkılarıyla buluşturacak olan İstanbul Vortex, sezon boyunca Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleştirilecek partilerinin ilkini 12 Kasım 2022’de gerçekleştirmeye hazırlanıyor. İstanbul Vortex, sezon boyunca gerçekleştireceği yedi partisinden ilkiyle 12 Kasım 2022’de Zorlu PSM […]

istanbul vortex

Müzikseverleri AC/DC, Metallica, Nirvana gibi isimlerin yanı sıra House of Pain, Moby, Empire of the Sun, Robyn gibi efsane müzisyen ve grupların kült şarkılarıyla buluşturacak olan İstanbul Vortex, sezon boyunca Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleştirilecek partilerinin ilkini 12 Kasım 2022’de gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

İstanbul Vortex, sezon boyunca gerçekleştireceği yedi partisinden ilkiyle 12 Kasım 2022’de Zorlu PSM %100 Studio’da sahne almaya hazırlanıyor. Duvarların kısa filmlere çevrilmesinden, renkli ışık oyunlarına kadar uzanan yepyeni bir görsel dünya kurmayı hedefleyen İstanbul Vortex, Radyo Eksen’den Gülşah Güray ve ekibinin müzik kreasyonlarını ve görsel hikayelerle birleştirerek Zorlu PSM %100 Studio’yu bambaşka bir ruha büründürecek.

AC/DC, Metallica, Nirvana gibi isimlerin yanı sıra House of Pain, Moby, Empire of the Sun, Robyn gibi sanatçıların birbirinden kült eserleriyle Zorlu PSM %100 Studio’yu bir dans pistine dönüştürecek ve yarattığı görsel dünyayla katılımcıları mest edecek bir parti deneyimi sunacak olan İstanbul Vortex etkinliğinin biletleri passo.com.tr’de satışta!

Dikkat: Bu etkinlikte kullanılacak ışık ve görsellerin hızı, bazı katılımcılar için rahatsız edici olabilir.

Bilet Fiyatları:

  • Ön Satış 1. Dönem: 99 TL