İstanbullular dekk’te müzik ve aşka doyacak

İstanbul’un kalbinde konumlanan açık hava mekânı dekk, şubat ayı programıyla şehrin sevenlerini bir araya getiriyor. dekk; kesintisiz DJ performanslarından buz pateni gösterilerine, eski sevgili pazarından şehrin önde gelen lezzetlerine pek çok keyifli alternatifi misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. İstanbulluların eğlence ve deneyim merkezi olan dekk’te, Sevgililer Günü haftası dopdolu geçecek. dekk, Sevgililer Günü ruhunu yansıtacak sıcacık atmosferiyle […]

İstanbul’un kalbinde konumlanan açık hava mekânı dekk, şubat ayı programıyla şehrin sevenlerini bir araya getiriyor. dekk; kesintisiz DJ performanslarından buz pateni gösterilerine, eski sevgili pazarından şehrin önde gelen lezzetlerine pek çok keyifli alternatifi misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.

İstanbulluların eğlence ve deneyim merkezi olan dekk’te, Sevgililer Günü haftası dopdolu geçecek. dekk, Sevgililer Günü ruhunu yansıtacak sıcacık atmosferiyle İstanbullulara benzersiz anlar yaşatacak. Her yaşa ve zevke alternatif sunan dekk, müzik, buz pateni ve birbirinden çeşitli gastronomi lezzetlerini bir arada sunacak.

Eski sevgiliden az kullanılmış eşya; dekk’te eski sevgili pazarında

dekk’in sevilen tasarım pazarı NO.44, 12-13 Şubat tarihleri arasında Eski Sevgili Pazarı kurarak misafirlerine eski sevgililerinden kalan eşyaları satmalarına fırsat tanıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi eski sevgilisinden kalan eşyalardan kurtulmak isteyenleri benzersiz bir deneyimle buluşturuyor. Eski sevgilisine ait bütün eşyaları satmak isteyen katılımcılar NO.44 ile iletişime geçebilir.

Bir diğer tarafta NO.44’ün Farmhood, Artisan Candy, Colorsofz, Tehanu Terazzo gibi birbirinden farklı markaların yer alacağı pazarda misafirler, tasarım ürünlerle buluşacak. Sevgililer Günü’ne özel hediye alternatifleri ve ürünler stantlarda yerini alacak.

Açık havada kesintisiz müziğin kalbi dekk’te atıyor.

dekk, Şubat ayı boyunca sevilen DJ performanslarını müzik tutkunlarıyla buluşturacak. Kendine has DJ performansıyla bilinen Can Sankır Sevgililer Günü’ne özel seçkisiyle 12-13 Şubat’ta müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

Romantik vakit geçirmek isteyenler dekk buz pateni pistinde

Misafirlerini Vega Ice iş birliğiyle açık havada buz pateni pistiyle buluşturan dekk, İstanbul’da kış ruhunu yansıtmaya devam ediyor. Haftanın her günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında profesyonel ekibiyle hizmet vermeye hazır. Sevgililer Günü’ne günler kala sevgilileriyle veya eşleriyle romantik ve eğlenceli dakikalar geçirmek isteyenleri bu deneyime davet ediyor.