Jam’s Session Festival için geri sayım başladı

Jam’s Session Festival için son hazırlıklar tamamlandı, festivale en çok yakışan ay olan Eylül’ün sıcak atmosferinde unutulmaz bir eğlence için geri sayım başladı! Jam’s Session Festival 10 Eylül’de Maximum Uniq Açıkhava’da!

İstanbul’a yeni bir soluk getirecek olan Jam’s Session Festival için heyecan dorukta! 10 Eylül’de Maximum Uniq Açıkhava’da müzikseverleri bir araya getirecek olan festival için bekleyişin sona ermesine günler kaldı.

Festivalde, ünü Londra’dan dünyaya yayılan ve çağdaş cazın en heyecan verici yeteneklerden biri olarak görülen davulcu Yussef Dayes ve sahne enerjisiyle herkesi büyüleyen Noga Erez, akustik enstrümanlarını elektronik ritimlerle birleştirerek tekno müzikte devrim yaratan Hamburg merkezli tekno bando takımı MEUTE, renkli parçalarıyla festival sahnesine Glasgow’dan misafir olacak olan şarkıcı, söz yazarı ve flütist Alex Amor ve farklı müzik türlerini bir araya getirerek kendine özgü evrenini dinleyicileriyle paylaşan M.I.L.K. yerini alacak.

The Irish Spirit ana sponsorluğunda, 3dots tarafından Maximum Uniq Açıkhava’da gerçekleştirilecek Jam’s Session Festival’in biletlerine Passo üzerinden ulaşılabiliyor.