Jam’s Session Festival ilk kez İstanbul’da

Jam’s Session Festival, İstanbul’a yeni bir nefes getiriyor! 10 Eylül’de Maximum Uniq Açıkhava’da gerçekleşecek olan Jam’s Session Festival’de, aralarında ilk defa Türkiye’de sahnede alacak isimlerin de olduğu dünyaca ünlü müzisyenler sahne alacak.

İstanbul’da ilk kez düzenlenecek olan Jam’s Session Festivali 10 Eylül’de Maximum Uniq Açıkhava’da gerçekleştirilecek. Türkiye’de ilk kez sahne alacak dünyaca ünlü müzisyenlerin katılacağı Jam’s Session Festival’i İstanbul’da ilk kez düzenlenecek.

Jam’s Session Festivali’nde Kimler Sahne Alacak?

Yılın en güzel zamanında, İstanbul’a yeni bir soluk getirecek olan Jam’s Session Festival, 10 Eylül’de müzikseverleri Maximum Uniq Açıkhava’da bir araya getiriyor! Festivalde, ünü Londra’dan dünyaya yayılan ve çağdaş cazın en heyecan verici yeteneklerden biri olarak görülen davulcu Yussef Dayes ve sahne enerjisiyle herkesi büyüleyen Noga Erez, akustik enstrümanlarını elektronik ritimlerle birleştirerek tekno müzikte devrim yaratan Hamburg merkezli tekno bando takımı MEUTE, renkli parçalarıyla festival sahnesine Glasgow’dan misafir olacak olan şarkıcı, söz yazarı ve flütist Alex Amor ve farklı müzik türlerini bir araya getirerek kendine özgü evrenini dinleyicileriyle paylaşan M.I.L.K. yerini alacak.