JJ Arena, İstanbullulara merhaba diyor

Eğlence anlayışını kültür-sanatla birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirecek JJ Arena kapılarını açıyor! 

Türkiye’nin en büyük konser mekan zinciri Jolly Joker, Ataşehir Watergarden’da yer alan yeni mekanı JJ Arena’yı sanatseverlerle buluşturuyor.Türkiye’nin en kompakt ve çok amaçlı kullanım şekillerine sahip mekanı olan JJ Arena, disiplinlerarası kültür-sanat ve eğlence etkinliklerine ev sahipliği yapacak. JJ Arena, 3 bin beş yüz kişilik kapasitesi ve Anadolu Yakası’ndaki muhteşem konumuyla misafirlerini karşılıyacak. Yerli ve yabancı konserlerden müzikallere, tiyatrodan stand-up gösterilerine, yeni nesil dijital sergilerden, e-spora kadar farklı pek çok etkinlikle İstanbul’un yeni sanat etkinlik mekanı olan JJ Arena, 12 Mart Cuma akşamı Cem Adrian konseri ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker’in yeni konsepti JJ Arena, Türkiye’nin çok disiplinli kültür sanat ve eğlence mekanı olarak kapılarını Ataşehir Watergarden’da açıyor. Farklı türleri müzikseverlerle buluşturan Jolly Joker, bu kez içinde barındırdığı farklı sanat alanları ile de hem İstanbul’un Anadolu Yakası’na, hem de eğlence sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor. Çok disiplinli kültür sanat ve eğlenceyi bir arada sunan JJ Arena, iki yüz metrekarelik alanında 3 bin beş yüz kişilik kapasitesiyle kurumsal etkinliklerin de aranan mekanı olmaya aday. Kafa Radyo medya sponsorluğunda yerli ve yabancı konserlerden müzikallere, tiyatrodan stand-up gösterilerine, yeni nesil dijital sergilerden, e-spora, çocuk oyunlarına kadar farklı etkinliklerle İstanbul’un yeni büyük etkinlik merkezi olacak.

Müziği, sanatı bir arada sunan ve yine sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayacak olan JJ Arena; 18 Mart Cuma Hakan Altun, 19 Mart Cumartesi Gülşen, 25 Mart Cuma Yüzyüzeyken Konuşuruz ve 26 Mart Cumartesi ise Candan Erçetin konserleriyle müzikseverlere açıldığı aydan itibaren dopdolu bir program sunuyor.

“JJ Arena sahnesinde sanatın her dalı yer bulacak”

Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu, JJ Arena’yı sanatseverlerle buluşturmanın heyecanı içerisinde olduklarını belirterek “2008 yılında İstanbul’da bir konser mekanı ile başlayan yolculuğumuz bugün 12 şehirde 20 mekan ile büyük bir aileye dönüşüyor. Jolly Joker konser mekan zincirimize bu kez çok daha büyük ve birçok disiplini içerisinde barındıran kapsamlı bir mekan ekliyoruz. Bu konseptimizde sadece müziği değil, müziğin dışında kalan disiplinlerarası kültür ve sanatı da İstanbullular ile buluşturuyoruz. Yılda 250’nin üzerinde yerli yabancı etkinliğe ev sahipliği yapmayı hedefliyoruz.  Bu bizim için çok gurur verici… JJ Arena ile yeni nesil bir başlangıç yapıyoruz ve başta müzik olmak üzere kültür sanatın her alanına katkı sağlamaya devam ediyoruz.”

Etkinlerin tüm biletleri JJ gişesi ve Biletix’te