Levent Yüksel rüzgarı Harbiye’de esecek

İstanbullu müzik severler, unutulmaz şarkılarıyla Türk pop müziğine damgasını vuran Levent Yüksel ile buluşmaya hazırlanıyor.

An Epic Symphony konser serisi kapsamında 26 Ekim’de İstanbul Harbiye Açıkhava Sahnesi’ne konuk olacak efsane ismin biletleri www.biletinial.com üzerinden satışa sunuldu.

 Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial, kültür sanat hayatının zenginleşmesine katkı sağlamaya hız kesmeden devam ediyor. Events Across Turkey’in bir kült haline gelen uluslararası ödüllü projesi An Epic Symphony’nin 26 Ekim Çarşamba günü İstanbul Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Levent Yüksel’i ağırlayacağı gecenin kalan az sayıdaki biletleri www.biletinial.com adresinde.

Gelecek sene 30’uncu yılını kutlayacak olan ve Türk pop tarihinin klasikleşmiş albümleri arasında adını altın harflerle yazdıran “Med Cezir” ile geniş dinleyici kitlesine ulaşan ve “Kadınım”, “Beni Bırakın”, “Tuana”, “Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk”, “Zalim” ve “Bu Gece Son” gibi yediden yetmişe herkesin sevdiği hitlerin yorumcusu Levent Yüksel, Night Flight Symphony Orchestra & Choir eşliğinde dinleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.