Mahmut Orhan, Açıkhava’yı salladı’

BKM Organizasyonu ve Limits Off’un desteği ile Maximum Uniq Açıkhava’da ilk konserini veren Mahmut Orhan, 2 Temmuz akşamı Açıkhava’yı tıklım tıklım dolduran binlerce müzikseverlere 2 bölümden oluşan çok özel bir repertuar ile unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Mahmut Orhan

Mahmut Orhan, bu konser için özel olarak hazırlamış olduğu repertuarda, bugüne kadar yayınladığı, dinlenme rekorları kıran parçalarının orkestral versiyonlarının yanı sıra henüz yayınlanmamış parçalarına da yer vererek muhteşem bir sahne performansına imza attı.

İki bölümden oluşan konserine, başarılı sahne ışıklandırması, dijital, ses ve görsel tasarım deneyimini de ekleyen Mahmut Orhan, konserin ilk bölümünde açılışı ‘’In Control (feat. Selin Geçit)’’ ile yaparak, ‘’Feel’’, ‘’6 Days’’, ‘’Home’’, ‘’Take Me To The Moon’’, Dönmem Ben Sana (feat. Selin Geçit), ‘’Lost’’, ‘’Fly Above’’ gibi sevilen parçaların orkestral versiyonlarına yer verdi. Konserin 2. bölümünde ise DJ setinin başına geçti ve katılımcılara unutamayacakları bir akşam yaşatarak Açıkhavayı salladı!

Elektronik müzikle senfoninin buluştuğu özel gecede Mahmut Orhan’a, Tolga Bilgin direktörlüğü ve Tolga Taviş yönetiminde ki 37 kişilik orkestra eşlik etti. 19 yaylı,

2 vurmalı, 11 üflemeli, 4 tezeneli ve 1 elektronik setup’ın yer aldığı genişletilmiş orkestra ve repertuar ile Maximum Uniq Açıkhava’da verdiği bu konserle bir ilk imza attı. Mahmut Orhan, konser boyunca müziğine eşlik eden görsel şovlarla da eğlenceyi zirveye taşıdı.

Elektronik müziğin ulusal ve uluslararası sahnelerinde en çok talep gören, doğu enstrümanları ile batı müziğini ustaca harmanlayarak ve gerçekleştirdiği her konserde büyük kitlelere ulaşan isim Mahmut Orhan, Maximum Uniq Açıkhava’da  “Mahmut Orhan Live In Concert With Orchestra” projesiyle unutulmaz bir konsere imza attı.