Marcello yeni yılı sürprizlerle karşılayacak

Marcello yeni yılı tatlı sürprizlerle ‘dolce vita’ temalı özel bir eğlenceyle kutlayacak.

Nişantaşı’nda bulunan merkezi lokasyonu, sıcak dekorasyonu ve misafirlerine kendisini İtalya’da hissettiren ambiyansıyla Marcello, eşsiz bir yılbaşı yemeğine hazırlanıyor.

İtalyan ruhunu, yerinden en iyi lezzetleri bir araya getirerek zengin bir yemek deneyimini ile yaşatan Marcello, canlı DJ performansı eşliğinde kutlanacak yılbaşı gecesinde, yeni yılı renkli iç mekânında ve yemyeşil terasında İtalyan ambiyans ile İstanbul’un benzersiz manzarası eşliğinde unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak.

Yılbaşı Menüsünde ise Napolili Executive Şef Luigi Mariconda ve Genovalı focaccia şefi Massimiliano Nardo liderliğinde, İtalya’nın en iyi lezzetlerini bir araya getirerek özel bir yılbaşı menüsü sunacak.

5 course’dan oluşan şarap eşleşmeli Marcello yılbaşı özel menüsü, İtalya’nın eşsiz lezzetlerini bir araya getirerek misafirlerine şık bir ziyafet sunuyor. Stracciatella peyniri ve taze trüf gibi seçkin malzemelerle hazırlanan başlangıçlar, sofraya özgün bir lezzet katıyor. Istakozlu ravioli; kuşkonmaz ve siyah sarımsak ile İtalyan mutfağının sofistike tatlarını bir araya getirerek ana yemekleri zirveye taşıyor. Çilek soslu deniz levreği de hafifliği ilebirlikte tatlı bir notayla buluşuyor. Biberiye ve yeşil elma sorbe ise ara tat olarak hafif ve ferahlatıcı bir mola sunuyor. Uzun pişmiş dana kaburga ve kestanenin uyumu ise İtalyan mutfağının iç ısıtan dokusunu yansıtıyor. Mont Blanc tatlısı  ile sonlanan yılbaşı özel menüsü, İtalyan gurme lezzetlerini bir araya getirerek Nişantaşı’nda unutulmaz bir yılbaşı kutlaması seçeneği sunuyor.

İtalya genelinden farklı bölgelerdeki lezzetleri bir araya getiren bir restoran olarak öne çıkan Marcello’da iddialı ve bilinen lezzetlerden oluşan yılbaşı özel menüsünün yanı sıra, geceye özel sunumlar da misafirlerine servis edilecek.

Yeni yılı; İstanbul’un merkezinde, Nişantaşı’nda; renkli iç mekânın ve yemyeşil bir terasla İtalyan ambiyansı eşliğinde karşılamak isteyenler Marcello’da buluşacak.