Michelle Gurevich 1 Mart akşamı da Babylon’da

Kanadalı müzisyen ve şarkı yazarı Michelle Gurevich üç gece üst üste açıldığı günden bu yana şehrin müzik anlayışını değiştirmesinin yanı sıra hem yerel hem de küresel müzik kültürünü yaşatan bir merkez haline getiren Babylon’da müzikseverlerle buluşacak.

Michelle Gurevich

Biletleri aylar öncesinden tükenen 2 ve 3 Mart konserlerinin ardından Michelle Gurevich, yoğun istek üzerine 1 Mart akşamı da Babylon’a konuk olmaya hazırlanıyor.

Yoğun şarkı sözleri ve duru vokaline eşlik eden baladlarıyla art-pop ve slowcore türlerinde gezinen Michelle Gurevich, ilk albümü “Party Girl”ü 2007’de yayımladı. 2010’da paylaştığı ikinci albümü “Show Me The Face” ile dikkatleri üzerine toplayan sanatçı; trajikomik, içten, melodi odaklı ve farklı duygu durumları arasında gezinen şarkılarının içinde karanlık ve ışıltılı retro motifleri barındırıyor.

“Chinawoman” adıyla başladığı kariyerine 2016 yılından beri kendi ismi ile devam eden Michelle Gurevich; etkileyici sesi, farklı vokal tarzı ve üstün söz yazma yeteneğiyle ile kısa sürede kendi dinleyici kitlesini oluşturdu. Konserlerinin aksine müzikal üretimlerini yalın ve alternatif tekniklerle kaydeden sanatçı, yatak odasından çıkan samimi parçalarını dinleyicisiyle buluşturmayı sürdürüyor. Son albümü “Ecstasy in the Shadow of Ecstasy”i 2020 Mayıs’ında yayımlayan ve bu albümün ardından tekli üretimlerini de dinleyicisiyle paylaşmaya devam eden Michelle Gurevich, yoğun istek üzerine 1 Mart akşamı da  Babylon’da e sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu hafızalarda yer edecek performansın biletlerine Biletix ve Mobilet üzerinden ulaşabilirsiniz.