Super Bowl 2024’te kim sahne alacak?

Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL)’in finali Super Bowl sadece saha içi mücadelesiyle değil devre arası şovlarıyla da konuşulan bir organizasyon. 2024 yılı da geçmiş yıllardaki gibi merakla bekleniyor. Peki, 2024 Super Bowl’da kim sahne alacak? Cevabı haberimizde.

Geçtiğimiz yılki Amerikan Ulusal Futbolu Ligi şampiyonası, Super Bowl, Arizona’da düzenlenmişti. Rihanna’nın devre arasındaki performansı, uzun süre müzik dünyasından uzak kalacağını açıklamasıyla dikkat çekmişti, çünkü şarkıcı hamile olduğunu duyurdu.

2024’teki Super Bowl devre arası şovu için sahne alacak isimler merak konusu. Taylor Swift’in The Eras turnesi ve Miley Cyrus’un popüler “Used To Be Young” şarkısıyla öne çıktığı bilinirken, tekliflerin ayrıca Harry Styles, Bad Bunny ve Jack Harlow’a gittiği söyleniyordu.

Super Bowl 2024’te Usher sahne alıyor

Grammy Ödülü sahibi Usher, 11 Şubat günü oynanacak maçın devre arası şovunu üstlenecek isim olarak belirlendi. Usher, daha önce 2011‘de Green Bay Packers’ın Super Bowl XLV’de Vince Lombardi kupasını kazandığı etkinlikte Black Eyed Peas ile konuk şarkıcı olarak sahne almıştı. Super Bowl 2024 Ssport‘tan canlı yayınlanacak.

Super Bowl 2024 programı:

  • San Francisco 49ers – Kansas City Chiefs
  • 11 Şubat 2024 – 02:00 (TSİ)
  • Allegiant Stadyumu
  • Hakem: Bill Vinovich
  • Kanal: Ssport