Nick Mason’dan unutulmaz konser

Pink Floyd grubunun efsanevi davulcusu Nick Mason, Nick Mason’s Saucerful Of Secrets grubuyla 6 Haziran Pazartesi akşamı BKM ve Pozitif Organizasyonu ile Volkswagen Arena’da müzik ziyafeti sundu

BKM ve Pozitif organizasyonu ile Türkiye’deki ilk konserini veren, Pink Floyd’undavullarına büyüsünü katan efsanevi bateristi Nick Mason’ın grubu Nick Mason’s Saucerful of Secrets, 6 Haziran akşamı Volkswagen Arena’yı dolduran müzikseverlere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Pink Floyd şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği gecede Nick Mason’s Saucerful of Secrets, Pink Floyd’un ilk albümünden, 1972 tarihli Obscured by Clouds albümüne kadar şarkılarla birlikte ilk kez “Echoes” parçasını da bu konserde çaldı. Konserin açılışını ‘’Days” parçasıyla yapan grup konser için hazırladığı repertuarda ‘’Arnold’’, ‘’Emily’’, ‘’Astronomy’’, ‘’Bike’’, ‘’Saucerful’’, ‘’Burning Bridges’’, ‘’Remember Days’’, ‘’Fearless’’, ‘’Childhoods End’’, ‘’If / Atom / If’’ gibi sevilen parçalarına yer verdi. Nick Mason’s Saucerful of Secrets, toplamda 18 şarkı ile katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattı.