Orhan Pamuk kendi sesiyle Storytel’de

Kentinin melankolik ruhunun izlerini sürerken kültürlerin birbiriyle çatışması ve örülmesi için yeni simgeler bulan Orhan Pamuk’un 13 kitabı sesli kitap olarak Storytel’de yerini almaya başladı. Babamın Bavulu, Orhan Pamuk’un kendi sesinden şimdi yayında.

orhan pamuk storytel

Birçok başka edebiyat ödülünün yanı sıra, 2006 yılında Nobel Edebiyat Ödülü’nelayık görülen ve bu ödülü alan ilk Türk olan Orhan Pamuk’un, bir çok jenerasyonun farklı zaman dilimlerinde kendine yansıtacağı farklı duygularla okuduğu kitapları Storytel’de. Orhan Pamuk’un kendisinin seslendirdiği Babamın Bavulu’nun yanı sıra Kırmızı Saçlı Kadın, Kara Kitap ve Yeni Hayat da şimdi Storytel’de dinlenebilir.

Storytel Türkiye Ülke Müdürü Berk İmamoğlu,kitapları altmış üç dile tercüme edilen, yüzden fazla ülkede yayımlanan, 13 milyon baskı yapan ve 2006 yılında Timedergisi tarafından dünyanın en etkili 100 kişisiarasına seçilen ünlü edebiyatçı Orhan Pamuk’un kitaplarının Storytel kütüphanesinde yerini almasından duydukları mutluluğun altını çizerken, zengin edebiyat dünyasını dinleyicilere ulaştırırken, büyüyen sesli kitap kütüphanesinden duydukları gururu paylaştı.

Orhan Pamuk’un Storytel’e eklenecek diğer kitapları ise,Masumiyet Müzesi, Veba Geceleri, Cevdet Bey ve Oğulları, Benim Adım Kırmızı, Beyaz Kale,Kafamda Bir Tuhaflık, Kar, Ben Bir Ağacım ve Sessiz Ev olacak.