Postmodern Jukebox, Türkiye’de

Postmodern Jukebox Dünya turnesi kapsamında Türkiye’de de sahne alacak. İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da sevenleriyle buluşacak.

Son on yılda, viral bir fenomenden dünya çapında bir müzik efsanesine dönüşen, YouTube kanallarında beş milyondan fazla abone toplayan, Jazz Age estetiğine  derinden kök salmış bir grup olan Postmodern Jukebox, Piu Entertainment organizasyonu ile 3 şehirlik mini bir turne için ülkemize geliyor. Grup, 30 Haziran’da Istanbul’da, Turkcell Vadi’de, 1 Temmuz’da Çeşme Açıkhava’da ve 2 Temmuz gecesi ise Bodrum Antik Tiyatro’da sahnede olacak.

Geçtiğimiz eylül ayında başlayan The Grand Reopening Tour ile ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Avrupa, Avustralya ve Yeni Zelanda’dayı kapsayan büyük bir turneye çıkan Postmodern Jukebox, modern müzik tarihinin en büyük hitlerini geçmiş dönemlerin klasik tarzlarında seslendiriyor. Çok yetenekli şarkıcılar ve müzisyenlerden oluşan topluluğa her konserde sürpriz konuklar eşlik ediyor ve bu sayede dinleyiciler tüm zamanların en heyecan verici canlı müzik deneyimlerinden birine katılıyor.