Red Bull 64 Bars serisinde Anıl Piyancı rüzgarı

Alanında en yetenekli isimlerin yer aldığı rap serisi Red Bull 64 Bars; merkezine özgünlüğü alarak Türkçe rap dünyasının en iddialı isimlerini zorlu bir söz yazımı maratonuna davet ediyor. Anıl Piyancı’nın konuk olduğu Red Bull 64 Bars’ın yeni bölümü Red Bull TV ve HipHopLife YouTube hesabında Türkçe rap tutkunlarıyla buluşuyor.

Bugüne kadar İtalya’dan Japonya’ya Avustralya’dan ABD’ye kadar pek çok ülkede önemli isimlerin yeteneklerini sergilediği Red Bull 64 Bars; Türkiye serüvenine Samsung Galaxy iş birliğinde, Türkçe Rap dünyasının en iddialı isimleriyle birlikte hız kesmeden devam ediyor.

Rap müzik ekseninde 64 satırlı şarkıların üretildiği ve Türkçe Rap alanında yepyeni bir meydan okuma niteliği taşıyan Red Bull 64 Bars serisi, sene boyunca yaratıcılığın arenası olmaya devam edecek. Serinin Samsung Galaxy partnerliğinde hayata geçirilen yeni bölümünde Türkçe Rap sahnesinin adından sıkça söz ettiren isimlerinden Anıl Piyancı, prodüktör kimliği ile de başarılı işlere imza atan Barry “Khontkar” Allen ile birlikte stüdyoya giriyor. Anıl Piyancı’nın kelime oyunları ve yaratıcılığı aynı potada eriterek sıfırdan ortaya çıkardığı yepyeni 64 satırlık parça, 23 Mart tarihinde Red Bull TV’de ve HipHoplife Youtube hesabında dinleyicinin beğenisine sunuluyor. Samsung’un bugüne kadarki en güçlü ve akıllı kamerasına sahip Galaxy S22 Ultra ile gerçekleştirilen sahne arkası çekimleri ise 26 Mart tarihi itibariyle Samsung Türkiye Youtube kanalında müzik severlerle buluşacak.

 

Rap dünyasının en iddialı ve yetenekli isimlerinin yer aldığı rap serisi Red Bull 64 Bars’ın tüm bölümlerine http://redbull.com/64bars adresinden ulaşılabiliyor.