Rock Off Festival’in ilk konukları belli oldu

Sonuncusu 2019 yılında gerçekleştirilen +1 Sunar: Rock Off Festival, 2 yıl aradan sonra 30 Temmuz 2022’de geri dönüyor.

Önceki yıllarda Megadeth, Korn, Gojira, HIM, Amon Amarth, Apocalyptica, Stratovarius, Behemoth, Haggard, Turisas My Dying Bride, Pentagram, Murder King,  gibi birçok yerli ve yabancı grubun sahne aldığı  Rock Off Festival, bu sene 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü Parkorman’da gerçekleşecek.

İmza seansları, söyleşiler ve gün boyu metal müziğin hüküm süreceği festivalin açıklanan ilk iki grubu Kreator ve The Halo Effect.

 
10 Haziran 2022 tarihinde çıkaracakları Hate Über Alles albümünden yayınladıkları son teklilerle tüm otoritelerden büyük övgüler alan Alman Thrash Metal devi Kreator, yeni albümü çıkışından hemen sonra 30 Temmuz 2022’da +1 Sunar Rock Off Festival kapsamında Türk hayranları ile buluşacaklar.

In Flames’in kurucularından Jesper Stromblad ve Dark Tranquillity’nin kurucusu Mikael Stanne’yi kadrosunda bulunduran süper grup The Halo Effect, şimdiye kadar yayınladıkları 3 tekli ile özellikle In Flames hayranlarından tam not aldı.

Türkiye’de ilk defa konser verecek olan The Halo Effect, bu yaz gerçekleşecek tüm metal festivallerinin en çok merak edilen ve beklenen gruplarından biri.