Rolls-Royce, ‘Cullinan-Inspired by Fashion’ koleksiyonunu duyurdu

Rolls-Royce Evi, iki hazır parçadan oluşan ‘Cullinan – Inspired by Fashion koleksiyonunu duyurdu.

rolls-royce

Lüks otomobil üreticisi Miami  Art Basel çağdaş sanat etkinliğinde, Cullinan SUV modeli için en son moda trendlerinden esinlenen, “Re- Belle ” ve “Fu-Shion” adlı koleksiyonlarını tanıttı.

Marka sanat, moda, tasarım alanlarında trendleri tanımlayan ve güncel hareketleri etkileyen eklektik zevklere sahip bireylere bir lüks otomobilin kişiye özel, kişiselleştirilmiş çeşitlerini sunuyor.

Renk bloğundan ilham alan cesur Re-Belle, işlev ile modayı bir araya getiren Fu-Shion koleksiyonları, markanın modaya uygun ve genç tarafını gözler önüne seriyor.

Projeden sorumlu tasarımcılar, olabildiğince farklı kişilikleri görmeyi teklif eden  Cullinan – Inspired by Fashion’ı elde etmek için sekiz farklı renk kombinasyonu yarattı.

“Re-Belle” koleksiyonu için odak noktası canlı tonlar,  eğlenceli doku   kombinasyonları ile çağdaş renk  trendleri kullanılıyor.

Cullinan Inspired by Fashion

‘’Fu-shion ‘’ koleksiyonunda ise  İlkbahar/Yaz 2023  fonksiyonel öğelerle bezenmiş, sokak giyimini çağrıştıran yüksek modayı faydacı bir yaklaşımla yeniden yorumluyor.

Rolls-Royce Bespoke Kolektifi tarafından tasarlanan bu zarif “arzu nesneleri”, lüks müşterilerin eklektik zevklerini, yaşam tarzını yansıtan, yüksek moda dünyasında görülen canlı tonlardan ve dokulardan ilham alıyor.

Rolls-Royce tasarımcıları, bu koleksiyonlar için büyülü gök ambiyansı, otomobilin iç kısmının ötesine taşıyan, tamamen yeni Starlight Bagaj Kapağını yarattı.

Üretimi 22 saatten fazla süren bu bespoke özellik, delikli deriye yerleştirilmiş 192 yumuşak ışıklı yıldız içeriyor.

Alıcılar, otomobilin renklerine uygun seyahat valiz setlerini kendileri seçebiliyor.

Setler, dört iç temanın her birini tamamlayacak şekilde tasarlanmış. Bu beş parçalı koleksiyon, 24 saatlik , 48 saatlik seyahat çantaları ve tek tek veya tek bir set olarak satılan bir saklama çantasından oluşuyor.