Sagopa Kajmer uzun bir aradan sonra sahnede

Rap kategorisinde bir efsaneye dönüşen Sagopa Kajmer, 26 Mart Cumartesi gecesi Epifoni organizasyonu ile dinleyicileri ile Volkswagen Arena’da buluşuyor.

Lise eğitimine kadar Samsun’da yaşayan sanatçı, müzik hayatına yerel bir radyodaki DJ’lik görevi ile başladı. 1999 yılından itibaren profesyonel anlamda çalışmalarına başlayan ve günümüzde önemli bir yere gelen sanatçı, geniş hayran kitlesiyle yoluna devam ediyor
 
Sanatçının ilk parçaları da dahil birçok eseri, rap müziği takipçileri tarafından büyük beğeni kazanarak unutulmaz eserlere dönüştü. “Bir Pesimistin Gözyaşları”, “Kalp Hastası” ve geçtiğimiz yıl yayınladığı son albümü ‘Tek’ gibi daha güncel albümleri  kitlesel beğeni kazandı. 2004 yılından itibaren film müziği de yapmaya başlayan başarılı sanatçı, G.O.R.A filmin müziklerinin altına imzasını attı.  Aynı sene kendine ait olan bir plak şirketi kuran sanatçı, her yıl ayrı bir yeniliğe imza atmaya devam ediyor.İşine duyduğu tutkuyla piyasaya sunduğu Sagopa Kajmer şarkıları, tarzının en iyileri arasında sayılıyor, her yaştan dinleyicinin beğenisini kazanıyor. Sanatçıyı özleyenler, bu muhteşem konseri kaçırmayın!