Saint Benoît Kilisesi’nde ‘Floral Düşler’

Saint Benoît Lisesi olarak, 6-16 Ekim tarihlerinde bu yıl 5. kez gerçekleşecek 212 Photography Istanbul kapsamında yer alan Floral Düşler sergisine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sergi vesilesiyle tarihi Saint Benoît Kilisesi kapılarını açıyor.

Anlatısını doğal ve organik formlarla çiçek dünyasında sahneleyenleri buluşturan Floral Düşler, üç boyutlu animasyon, fotoğraf ve canlı heykelleri bir araya getiriyor. Üç boyutlu animasyonunun öncü isimlerinden Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu sanatçılarından Jennifer Steinkamp; Prada, Miu Miu gibi markalara yaptığı moda çekimleriyle tanınan Emma Summerton, canlı çiçek heykelleri ve enstalasyonları tasarlayan florist Yunus Karma’nın işlerinin yer alacağı sergiyi keşfetmek üzere sizleri bekliyoruz.

212 Photography Istanbul sergiler, atölyeler, söyleşiler, paneller, film gösterimleri ve portfolyo incelemelerinin yanı sıra yayıncılık, dans, müzik, gastronomi gibi farklı başlıklara da programında yer veriyor. 13 Ekim’de saat 18.00 – 19.00 arasında Barış Ergün konseri de St. Benoît Kilisesi’nde gerçekleşecek.