Semtlere +1 Yeşil İzmir’e geliyor

İlki geçtiğimiz aylarda İstanbul Cihangir’de gerçekleşen Semtlere +1 Yeşil, 12-18 Eylül tarihleri arasında İzmir Alsancak’ta katılımcılarını hem eğlenceye +1 olmaya hem de şehir hayatının temposuna bir ara verip keyifli bir hafta geçirmeye davet ediyor.

1 hafta boyunca programdaki söyleşilere, sokak partilerine ve atölyelere katılarak ağaçlandırmaya +1 olmak isteyen herkes Alsancak’da buluşacak.  12-18 Eylül tarihleri arasında Alsancak’ta semti yemyeşil görmeye hazır olun!
 
Alsancak’ı birbirinden farklı etkinliklerle yeşile boyayacak Semtlere +1 Yeşil, semtin çeşitli yerlerindeki yeşil yolculuğuna dün başladı. Alsancak’taki birden fazla mekanda, 1 hafta boyunca gerçekleşecek Semtlere +1’in Yeşil, Nilay Örnek ile keşif ve deneyim temalarının işlendiği “ Nasıl Olunur”, İlker Canikligil & Celal kadri Kınoğlu ile “Sanat ve Doğa” söyleşilerinden, Ayşe Balıbey & Cem İşçiler’li “Anlatamadım” ile “Doğanın Esprisi” sohbetine, Kerem Gell ve Eren Dutlu’nun dj performanslarından, tabiatımızın özel oluşunu vurgulayan birçok atölye ve workshop’a da ev sahipliği yapacak.

Katılımcılarını ağaçlandırmaya +1 olmaya da davet eden Semtlere +1 Yeşil, “Tshirtsünü getir çantaya dönüştür”,  Semih Topal ile bitki atölyesi ve daha birçoğu ile 12-18 Eylül arasında İzmir Alsancak’ta!
 
Kordon’da gün batımının keyfini müzikle çıkarın!

Kordon’daki eşsiz gün batımında İzmir’in güzel manzarasının keyfini çıkarırken sürpriz müzik performanslarına da hazır olun! Bunun için Cumartesi günü sahildeki müziği takip etmeniz yeterli! Kaçırmak istemeyenler detaylı programa @artibir hesabından ulaşabilir!