Serenad Bayraktar’dan 14 Şubat’a özel şarkı

Müzik dünyasında peş peşe yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplayan ve üretkenliği ile dikkat çeken başarılı sanatçı Serenad Bayraktar, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı ‘’Kalp Kırıntısı’’ adlı romantik şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Sözleri ve müzikleri Serenad Bayraktar imzası taşıyan şarkının prodüktörlüğünü ünlü yapımcı Genco Arı üstlenirken projenin geri vokallerinde ve elektronik gitarlarında Evrencan Gündüz genç sanatçıya eşlik […]

Müzik dünyasında peş peşe yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplayan ve üretkenliği ile dikkat çeken başarılı sanatçı Serenad Bayraktar, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı ‘’Kalp Kırıntısı’’ adlı romantik şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözleri ve müzikleri Serenad Bayraktar imzası taşıyan şarkının prodüktörlüğünü ünlü yapımcı Genco Arı üstlenirken projenin geri vokallerinde ve elektronik gitarlarında Evrencan Gündüz genç sanatçıya eşlik ediyor.

Sevgililer Günü’nün tüm duygusallığını melankolik, özgün ve etkileyici şekilde şarkısına yansıtan Serenad Bayraktar, klibinde ise Murat Joker’in yönetmenliğinde kameralar karşısına geçiyor. İstanbul’da Galata Köprüsü’nde çekimi tamamlanan klip, projeye yansıttığı derinlik ile izleyicilere bambaşka bir ruh hali sunuyor.  

“Kalp Kırıntısı” ile ilgili duygularını dile getiren Serenad Bayraktar, şu sözleri ifade ediyor ‘’Şarkımız gerçek bir aşk hikayesidir. Şarkı, dramatik R&B ve Soul yapısı ile dinlerken kendinizi yalnız ve aynı zamanda tutkuyla aşık hissetmenizi sağlayacak ögelerle dolu. Teması melankolik ve duygusal aşk düşüncelerinden oluşuyor. Sevgili Evrencan Gündüz geri vokallerde ve gitarıyla şarkımıza eşlik etti. Genco Arı ise tüm bu süreçte yanımdaydı. Hepsine çok teşekkür ederim.’’

Serenad Bayraktar’ın yeni şarkısı Kalp Kırıntısı, 11 Şubat Cuma günü itibariyle B Sound Productions etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında!