Sevgililer Günü kutlama alternatifleri İzmir Marriott’tan

İzmir Marriott, Sevgililer Günü için hazırladığı programlarıyla çiftleri unutamayacakları anılar yaratmaya davet ediyor.

izmir mariott

İzmir Marriott, Sevgililer Günü’ne yakışır Valentine Getaway paketi ile sevgililere romantizm dolu bir konaklama deneyimi yaşatacak. Tamamen yenilenen konsepti ile rüya gibi bir deniz manzarasına sahip Lima Restaurant’taki unutulmaz bir akşam yemeğinin dâhil olduğu bir gece çift kişilik konaklama paketi, Sevgililer Günü ruhunu uzun uzun yaşamak isteyenler için 245 EUR + KDV’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

İzmir Marriott, aşk dolu bir hafta sonu geçirmek isteyen misafirleri için alternatif bir konaklama paketi daha sunuyor. Sevgililer Günü büyüsünü hafta sonunda yaşamak isteyenler için, 11 Şubat akşamında gerçekleşecek Sevgililer Günü’ne özel bir gece çift kişilik konaklama ve Red Wear Party katılımının dahil olduğu Sevgililer Günü paketi 185 EUR + KDV’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

Lima Restaurant’ta romantik bir Sevgililer Günü yemeği 

İzmir Marriott, İzmir’in eşsiz deniz manzarasına sahip ve gerçekleşen restorasyon ile tamamen yenilenerek bambaşka bir atmosfere bürünen Lima Restaurant’ta gerçekleştireceği Sevgililer Günü yemeğiyle konuklarını adeta büyüleyecek. İzmir Marriott mutfağının imza lezzetlerinden oluşan Sevgililer Günü menüsü, birer kadeh şampanya ve çikolata ikramı ile başlayacak. Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan ve bir şişe şarabın menüye dahil olacağı canlı müzik eşliğinde gerçekleşecek romantik akşam yemeğinin ücreti ise iki kişi için 1.800 TL.

Pagos Roof Top’ta eğlencenin doruğunda bir DJ Parti

Eşsiz İzmir Körfezi manzarasıyla İzmir Marriott’ın terasında konuklarını ağırlayan Pagos Roof Top, 11 Şubat tarihinde canlı DJ performansın eşlik ettiği Red Wear Party ile eğlenceli anlara ev sahipliği yapacak. Bir kadeh kokteyl ve bistroda cips/çerezin dâhil olduğu eğlencenin giriş ücreti 340 TL olarak fiyatlandırılacak. Partiye katılım şartlarından biri de davetlilerin kostüm seçimlerini kırmızıdan yana kullanması olacak.

Quan Spa’da Sevgililer Günü’ne özel çift masajı

Yılın en romantik gününde sevgilisiyle birlikte bedenini ve ruhunu arındırmak isteyen çiftler, İzmir Marriott’ın Quan Spa’sında aşklarını da şımartma fırsatı bulacaklar. Çünkü İzmir Marriott, Sevgililer Günü kokteylinin dahil olduğu çift kişilik masaj paketi Quan Spa Romance ile çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Sevgililere özel hazırlanan bu arındırıcı paket iki kişi için 2.750 TL olarak fiyatlandırılacak.