Simge Sağın ve Sefo’dan düet: Görmem Böylesin

Bu yaza damgasını vuracak “Coke Studio Türkiye Albümü”nün Simge Sağın ile Sefo’nun beraber seslendirdiği yeni şarkısı “Görmem Böylesini” yayınlandı.

simge sağın sefo görmem böylesini

Farklılıklar bir araya geldiğinde, dünyanın daha zengin ve mucizevi bir yer haline geldiğini vurgulayan “Gerçek Mucize” mottosuyla yola çıkan Coke Studio’nun Türkiye’ye özel olarak  hayata geçirdiği “Coke Studio Türkiye Albümü” projesinin yeni şarkısı “Görmem Böylesini” müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Türk pop müziğinin popüler isimlerinden Simge Sağın ve rap müziğin Türkiye’deki sevilen temsilcilerinden Sefo, Coke Studio Türkiye Albümü için Görmem Böylesini şarkısını beraber seslendirdi.

Coke Studio Türkiye Albüm’ünde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten ve Türk pop müziğine ayrı bir soluk getiren Simge Sağın; ‘’Coke Studio ile birlikte farkılılıkların yarattığı uyumun altını çizdik ve bundan oldukça zevk aldık. Sefo ile birlikte şarkı seslendirmek ikimizin kariyeri için de müthiş bir deneyim oldu.’’ dedi. Rap dünyasının başarılı ismi Sefo ise “Coke Studio Türkiye Albüm projesinde yer almak benim için çok büyük zevk. Simge ile birlikte böyle bir farklılığa imza atmış olmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.