Slava’s Snowshow‘un yeniden Zorlu PSM’de

Slava’s Snowshow, yoğun talep üzerine 28 Şubat-3 Mart tarihlerinde yeniden Zorlu PSM’ye geliyor

Slava’s Snow Show, geçtiğimiz senelerde Türkiye’deki gösterileri ile yoğun ilgi ile görmelerinin ardından bir kez daha Türkiye’ye geliyor.

Her saniyesinde sihrin ön planda olduğu bir dünyanın kapılarını aralayacağınız Slava’s Snowshow’da, dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin ve ekibiyle birlikte milyonlarca izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getiren şov, hayal gücünüzün sınırlarını yeniden belirleyecek. Yaklaşık 40 yıldır ‘’palyaçoluk sanatı’’ üzerinde ustalaşan ve kurduğu Palyaçolar Akademisi’nde yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi ile kocaman bir aile haline gelen Slava Polunin’in harikalar dünyasında her yaştan izleyici kendini bulabiliyor. Karlarla kaplı bu benzersiz dünyada Slava’nın kocaman ailesinin bir parçası olacağınız gösteri, yoğun talep üzerine bir kez daha Zorlu PSM sahnesine geliyor.

1993’ten bu yana 120’den fazla ülkede sahne alan ve Londra Times tarafından “Dünyanın en iyi palyaçosu” olarak tanımlanan, tüm aile fertlerinin bir arada keyifle izleyeceği Slava’nın gelmiş geçmiş en ilham verici kar gösterisi Slava’s Snowshow, Piu Entertainment ve Zorlu PSM ortak organizasyonuyla Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında seyircisini yeniden büyülemeye hazırlanıyor.

Slava’s Snowshow gösterisinin 28 Şubat-3 Mart biletleri passo.com.tr ve biletix.com.tr’de satışta!