‘Stardust’ 9 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Bahçe Sineması’nda

URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleştirilen KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda, 9 Ağustos Salı akşamı “Stardust” filmi sinemaseverlerle buluşuyor! Film, David Bowie’nin 1971 yılında ABD’yi ilk ziyaretinde edindiği, alter ego karakteri Ziggy Stardust’a ilham olacak deneyimleri konu ediyor.

Merakla beklenen filmler, Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla her hafta Salı akşamı lezzetli yiyecek ve içecek alternatifleriyle KüçükÇiftlik Film Kulübü Sunar: Bahçe Sineması’nda izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor!

“Stardust”, 2016 yılında yaşamını yitiren, müzik tarihinin en büyük ikonlarından biri olan efsanevi müzisyen David Bowie’nin hayat hikayesini konu ediyor. David Bowie, henüz 24 yaşındayken, Mercury Records yayıncısı Ron Oberman ile Amerika’ya ilk yolculuğuna çıkar. Büyük bir heyecanla çıktığı bu yolculukta David Bowie, kendisi için hazır olmayan bir dünyayla karşılaşır.

URU organizasyonu ve Türk Tuborg A.Ş.’nin katkılarıyla gerçekleşen ve kapı açılış saati 19.30, film başlama saati ise 21.00 olan film gösterimlerinin biletleri biletinial.com’dan ve KüçükÇiftlik Park gişesinden temin edilebilir.