Taha Gürbüz’ün yeni şarkı: Kaygılar

Müzikseverlerin bağımsız müzik sahnesinden tanıdığı Taha Gürbüz’ün, önümüzdeki aylarda yayınlayacağı albümün “Kaygılar” isimli ikinci teklisi 1 Temmuz Cuma günü tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluşacak. Şarkının klibi ise aynı gün sanatçının YouTube kanalında yayında olacak.

Taha Gürbüz, önümüzdeki aylarda yayınlayacağı albümünün ikinci teklisi “Kaygılar”ı 1 Temmuz Cuma günü tüm dijital platformlarda dinleyicileri ile buluşturuyor.

Taha Gürbüz, “Kaygılar” adını verdiği şarkısında albümün ilk teklisi ‘Hiç Halim Yok’taki sevimli isyan duygusunu devam ettiriyor. Kaygılar, günümüz hayat koşulları ve gelecek endişesini dile getiren, Pop Disco Funk ritimlerin yanı sıra Latin öğeler ve Türk ezgilerini de barındıran ironik ve bir o kadar enerjik bir şarkı.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Taha Gürbüz’e ait olan, saksafon kayıtları Cahemelon Singers Studio’da, bas gitar kayıtları Pitbull Strings Studio’da gerçekleşen şarkının diğer tüm kayıtları sanatçının home stüdyosunda tamamlandı. Mix ve mastering’ini Pinhani grubundan tanıdığımız Eray Polat’ın üstlendiği “Kaygılar”ın fotoğraf çekimlerini ise fotoğraf sanatçısı Ali Kaleli gerçekleştirdi.  Şarkının Umut Can Sevindik yönetmenliğinde Sarıyer’in Gümüşdere Köyü’nde çekilen klibi de sanatçını YouTube kanalında müzikseverlerle buluşuyor.

Kaygılar, 1 Temmuz Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda.