Vizyonda bu hafta (4 Ağustos)

Paribu Cineverse, sinemaseverleri 4 Ağustos Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor.

Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Meg 2: Çukur (Meg 2: The Trench), Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem), Nefes Alma (Old Man), Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor (The Awakening of the Mini World), Venüs’te Görüşürüz (See You on Venus), Mir Anka, Rubinin Ailesi (El Ruby House), Başkalarının Çocukları (Other People’s Children), Şeytanın Düşmanı (The Pope’s Exorcist) ve John Wick: Chapter 4 filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Gerilimden drama, korkudan aksiyona, animasyondan komediye önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Meg 2: Çukur (Meg 2: The Trench), Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem), Nefes Alma (Old Man), Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor (The Awakening of the Mini World), Venüs’te Görüşürüz (See You on Venus), Mir Anka, Rubinin Ailesi (El Ruby House), Başkalarının Çocukları (Other People’s Children), Şeytanın Düşmanı (The Pope’s Exorcist) ve John Wick: Chapter 4 filmlerinin vizyona gireceği 4 Ağustos gününün vizyon programı ve detayları www.paribucineverse.com üzerinden takip edilebiliyor.

4 Ağustos Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

  • Gerilimi ve aksiyonu bir araya getirmeyi başaran Meg 2: Çukur (Meg 2: The Trench), tarih öncesi köpek balığı Meg’lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini konu ediniyor. Araştırma ekibinin görevleri, kötü niyetli bir maden operasyonu nedeniyle sekteye uğrar. Hayatta kalmak için tehlikeli bir savaşa dahil olmak zorunda olan ekip, zamana karşı yarışırken acımasız yırtıcıları zekalarıyla alt etmeye çalışır.
  • Hem animasyon tutkunlarının hem de çocukların ilgisini çekecek Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem), normal gençler olarak kabul edilmek için yola çıkan kaplumbağa kardeşlerin mücadelesini konu ediniyor. Yıllarca insanların dünyasından korunan kaplumbağalar, kahramanca davranışlarla New Yorkluların kalbini kazanmak ister ancak bunun neticesinde başlarına büyük işler alırlar. Üzerlerine salınan bir mutant ordusuna karşı kendilerini korumak zorunda kalırlar
  • Lucky McKee yönetmenliğinde vizyona giren Nefes Alma (Old Man), yürüyüş yaparken kaybolup yaşlı bir adamın kapısını çalan genç bir adamın hikayesini konu ediniyor. Samimi bir sohbete tutuşan ikilinin, birinin veya her ikisinin de korkunç bir sır saklıyor olabileceği ortaya çıktığında durum tehlikeli bir hal alır.
  • Haftanın bir diğer animasyon filmi olan Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor (The Awakening of the Mini World), kendisini zorlu bir mücadelenin içerisinde bulan Orman Çocuğu Kaka’nın hikayesini konu ediniyor. Şeytani Tusuo’nun planlarını yok etmek için yer altı dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkan Orman Çocuğu Kaka, arkadaşları Nini ve Ayı Çocuk kendilerini büyük bir tehlikenin karşısında bulurlar…
  • Virginia Gardner, Alex Aiono ve Rob Estes’in oyuncu kadrosunda bulunduğu Venüs’te Görüşürüz (See You on Venus), ölmekte olan 18 yaşındaki bir kızın biyolojik annesinin izini sürmek için Avrupa’ya gitmesini konu ediniyor. Yolculukta kendisine eşlik etmesi için genç bir adamı ikna eden Mia, bir süre sonra bu genç adama aşık olur. Çıktıkları yolculuk ve aşkları sayesinde hayatta asıl önemli olanın ne olduğunu yolda öğreneceklerdir.
  • Ekrem Düzgünoğlu’nun senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı haftanın korku filmlerinden Mir Anka, Karnoha cin kabilesinin en azılısı olan Anka’nın bir müzisyen grubuna musallat olmasını anlatıyor. Müzisyen grubun üyelerinden Buğra, sahaftan eski bir Farsça kitap alır ancak bu alışveriş arkadaşlarının hayatını altüst eder. Arkadaşlarının öldüğünü gören arkadaşlar farklı bir gerçeklikle yüzleşmek zorunda kalırlar.